Samsung galaxy y (gt-s5360)

Shitet nga: serjan 24 Jan 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Durrës
Shitet samsung galaxy y per arsye mose perdor te imi samsung galaxy eshte ne gjendje te mire dhe funksionale ka disa gervishje te vogla nga na kozmetike ekrani eshte ne gjendje te mire dhe me qese mbrojtese dhe per kete arsye taci eshte ne gjendje te mire.Ndrim me ndonje telf tjeter plus dhe ndonje lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim