Samsung galaxy note 3

Shitet nga: daniel 07 Gsh 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Durrës
Eshte ne gjendje shume te mir ,,nuk eshte perdorur shume ,ka dy mbrojtese dhe nje bateri rezerve,perdorimi i tij funksionon ne menyre te perkryer dhe ka okazion..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim