Samsung Galaxy S4

Shitet nga: Iliri 11 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Durrës
Shes Samsung Galaxy S4, i zi, i perdorur ne gjendje sh te mire. Tel shitet sebashku me karikuesin, kufjet dhe 3 kapake. Cmimi 250€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim