Samsung Galaxy S4 16 Gb, i zi.

Shitet nga: Iliri 09 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Durrës
Shes Samsung Galaxy S4, 16 Gb, ngjyre i zi, i perdorur ne gjendje sh te mire. Shitet sebashku me kufjet, ushqyesin dhe 3 kellefe. Cmimi 250€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim