Samsung Galaxy Mega 6.3 inc

Shitet nga: h&m 17 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

380 LEK

Komuna: Durrës
Samsung galaxy mega 6.3 inc tel esht 3 muaj i perdorur i ardhur nga Anglia esht super telefon.
Bej dhe nderrim me GALAXY S4 OSE IPHONE 5 . CMIMI PER SHITJE : 38.000 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim