Samsung Galaxy DUOS ORIGJINAL

Shitet nga: Samsung 14 Nën 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Durrës
Ne gjendje perfekte asnje difet dhe asnje gervishje eshte mbajtur ne kulluf gjithe kohes pak muaj i perdorur.
memorja e telefonit esht 5 gb + karte memorje
me dy karta SIM.

Shitet 150 milek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim