Samsung Galaxy S4 mini Duo

Shitet nga: Elisi 23 Qer 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Durrës
Esht ne gjendje te mir, 2 muj I perdorur ka dhe kart memorie shtes 4gb falas.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim