SONY XPERIA Z2 i zi si i ri pa shenja

Shitet nga: Ardi 20 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Durrës
Shes Sony Xperia Z2 i zi si i ri. Telefoni eshte perdorur shum pak dhe nuk ka asnje shenje perdorimi, i zhbllokuar fabrike. Ky eshte fjala e fundit e teknologjise, disa nga opsionet jane kamera 20.7 megapixel, quad core 2.3 GHZ snapdragon 801 chipset, 3 GB ram, triluminous display 5.2 inch, baterine qe mban me shume se cdo smartphone ne treg 3200mAh kundra ujit dhe pluhurit e shum me teper, celulari me i mire i android per momentin, te dhenat e ketij telefoni mund ti shikoni ne gsmarena. Shitet me nje cmim OKAZION prej 350 euro i padiskutueshem, veshtire te gjeni Xperia Z2 ne treg ne kete gjendje e me kte cmim. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim