SAMSUNG Galaxy Style i Ri ne kuti

Shitet nga: Ardi 17 Tet 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Durrës
Shes SAMSUNG Galaxy Style i bardhe i ri ne kuti i paperdorur asnjeher, me 2 vjet garanci me fature, i blere ne itali, model i qershor 2014 me programet si te Galaxy S5 dhe me sistemin me te fundit te Android 4.4 kit kat direkt nga fabrika. Nje telefon shum i bukur me dy kamera kamera kryesore 5 Megapixel dhe kamer ballore. Te dhenat e ketij telefoni mund ti shikoni ne gsmarena. Fotot jane orgjinale te telefonit qe disponoj. Shitet 120 euro. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim