SAMSUNG GALAXY S5 i bardhe si i ri ne kuti

Shitet nga: Ardi 08 Gsh 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Durrës
Shes SAMSUNG GALAXY S5 4G I bardhe i zhbllokuar fabrike, android 4.4.3 ne gjendje shum te mire si i ri pa shenja perdorimi. Ky eshte modeli europian ardhur nga italia dhe jo nga ato te shpresa.al qe vijn nga azia. Telefoni shoqerohet me karikuesin orgjinal kufjet dhe kutine orgjinale. Fotot jane orgjinale te telefonit qe disponoj. Telefoni shitet me nje cmim OKAZION 370 euro i padiskutueshem dhe nuk pranoj nderrime, vetem shitet. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim