SAMSUNG GALAXY S5 i Ri ne kuti

Shitet nga: Galaxy s5 20 Tet 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Durrës
Shes SAMSUNG GALXY S5 i ri i zhbllokuar fabrike modeli quadcore 2.5 Ghz i ardhur nga amerika i paperdorur asnjehere, vjen sebashku me te gjith aksesoret orgjinal dhe kutin orgjinale sic shihet edhe ne foto. Shitet me nje cmim okazion prej 400 euro i padiskutueshem. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim