SAMSUNG GALAXY S5

Shitet nga: samsung galaxy S5 07 Dhj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Durrës
TELEFONAT JA

ARDHUR NGA ANGLIA !

NE TE RINJ NE KUTI !!

pres sms ne nr e mesiperm!

JANE ME GARANCI ,ORGJINAL , DHE MODEL GF-900
PARAMETRAT I KENI NE GSMARENA.COM

MOS NGURRONI TE KONTAKTONI :0693567400!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim