SAMSUNG GALAXY MINI

Shitet nga: Kristi 05 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Durrës
Shes SAMSUNG GALAXY MINI ngjyre e bardhe i ri fare vetem sa eshte hapur nga kutia per prove tel eshte me kufje karikues dhe fishe usb....

Cel. : 0694845226
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim