Okazion....... Iphone 4

Shitet nga: Beni 31 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Durrës
Eshte vetem per pjes ekranin dhe cdo gje tjetr i ka prefkt dhe problemi qe ka eshte se eshte i bllokuar prandaj shitet per pjes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim