Nokia super """"""ÖKAZION""""""""

Shitet nga: Nokia 18 Shk 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Durrës
Shes Nokia 5250 me toch dhe Nokia 2700 clasik telefonat nokia qe eshte me tac ka te demtuar pjesen ku futet karta dhe kushton 20 mije leke per te rregulluar tel jane te paisur me kamer, imternet etj. te dy telefonat shiten 50 mije leke, .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim