Nokia lumia 610

Shitet nga: aleksander 06 Krr 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 LEK

Komuna: Durrës
shes nokialumia 610 ngyre te bardhe ne gjendi shum shum te mire telefoni nuk ka asnje lloj difekti i cili shoqerohet me karikusen kufjet dhe mbrojtese prei gome cmimi i telefonit eshte 110 mji lek te interesuarit te me kontaktoine ne nr e telefonit ose ne facebook aleksander bekshiu telefoni mund te nderrohet me iphone 4 dhe 4s +lek ose-lek telefoni eshte ne gjendie shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim