Nokia lumia 520 windows 8.1

Shitet nga: Ardian Sinamati 22 Sht 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Durrës
Nokia nderrohet. Kerkoj nje telefon qe la kamer para per skype. Mund te shtoj dhe lek. Nokia esht i ri pa asnje gervishtje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim