Nokia N8

Shitet nga: euxhenio 24 Qer 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Durrës
Nokia N8 shitet 100 euro ose ndrohet me tel tjeter kundrejt dhe pageses
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim