Nokia Lumia 820

Shitet nga: arind 21 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Durrës
shitet nokia lumia 820 ne gjendje perfekte , ose ndrrohet me iphon 5 shtojm dhe lek sa vlera cel kontaktoni ne nr 0682823111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim