Nokia Lumia 520 i bardhe windows phone 8 si i ri

Shitet nga: ardi 11 Gsh 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Durrës
Shes Nokia Lumia 520 i bardhe ne gjendje perfekte si te ishte i ri, ardhur nga italia, factory unlocked dhe pa logo operatoresh Made in Finland. Nje telefon shum i bukur dhe me parametra te larta per cmimin qe ka, telefoni me i shitur ne bote i windows phone per momentin. Fotot jan orgjinale te telefonit qe disponoj. Cmimi 10.000 leke te reja i padiskutueshem. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim