Nokia E71

Shitet nga: Anonim 29 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Durrës
Version i 2011.
Telefoni: 114 x 57 x 10 mm
Ekrani: 320 x 240 pixels, 2.36 inches (~169 ppi pixel dendesi)
Memorie: 110 MB Memorie, 128 MB RAM
Internet:: GPRS, EDGE, 3-3.5G, WIFI 802.11 b/g
LIdhjet: Bluetooth, infrared
Kamera: 3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, LED flash
Kamera Perpara: video call dhe Fring
Bateri: Li-Po 1500 mAh battery, mban 2 dite po te flasesh dhe te luash shume, ndersa po te mos perdoret shume mban deri ne 3-4 dite.
Shitet per arsye se kam blere celular tjeter. Eshte ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim