Nexus 5, si i ri. sot vetem. u shit

Shitet nga: klaus 08 Krr 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shesim dhe telefona te tjere per info vetem me sms flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim