NOKIA 6303 METALIK (Antik, Bukur, Fort)

Shitet nga: NETI 02 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Durrës
telefoni eshte i perdorur por ne gjendje te shkelqyet pa asnje problem.

telefoni eshte i vecante ne llojin e vet

eshte me kasa metalike dhe shume i forte si telefon.

30 euro cmim i pa diskutushem.

tel 068 53 15 924
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim