Motorola Moto Razr M

Shitet nga: Anxhelo 17 Dhj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Durrës
Shiten 2 moto razr m ne gjendje perfekte te ardhur nga amerika te kompanise verizon me ekran 4.3 inch corning gorilla glass android 4.4.2 dual core 1.5 ghz 1g ram memorje 8 giga ka dhe vend x kart memorje deri ne 32 g kamera 8mpx video hd mund te shiten edhe tek e tek cmimi 150 euro copa cmimi pak i diskutueshem se dy dit i kam perdor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim