LG T-385 WI FI

Shitet nga: eni 27 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Durrës
shes LG T-385 WI FI super i shpejte ne internet ANDROID ka nje kamera shum te paster dhe mabn 2 dite bateri n.q.s jeni duke lundruar ne internet telefoni ka disa shenja perdorimi te vogla .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim