JIAKE ANDROID SMARTPHONE 5 inch

Shitet nga: BESMIR 12 Dhj 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Durrës
hes Urgjent Smartphone 'JIAKE' 3G, 4GB,Wi-Fi. ne kuti

nje super smartphone °JIAKE° me nje cmim pothuajse fal fare

-madhesia 5 inxh sa samsung galaxy s5

-kamera 5 mega pikse perpara dhe 2 megapikse perpara

-internet sa te duash... 2G, 3G

-.....wi-fi shume te shpejte...802.,,,.

- aplikacione sa te duash , facebook, mansanzher. skype. viber. line youtube opera mini etj etj
-telefoni vjen bashke me FISHEN PER PC+ KARIKUSEN+ FLETEN MBROJTESE TE XHAMIT+ KUFJET
-telefoni eshte orgjinal i ri ne kuti i pa perdor fare me te gjitha aksesoret mbrenda....

- telefoni eshte nje nder markat me te njohura dhe me te shitur ne Azi dhe ne europe kohet e fundit.

kush 'NXITON' vetem 'FITON'

VETEM PER 99 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim