Iphone 5s Dubai (OKAZION)

Shitet nga: Mandi 01 Sht 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 LEK

Komuna: Durrës
shitet iphone 5s white ne gjendje shume te mire eshte 80 % origjinal telefoni shoqerohet me karikuesin e vet origjinal dhe eshte shum funkisonal .Cmimi 80 mije leke i padiskutueshem .Ose ndrrohet me iphone 4 origjinal te bllokuar qe perdoren si ipod por qe zhbllokohet!!!vetem bleresit serioze !!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim