Iphone 5s 32Gb

Shitet nga: iphone albania durres 13 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Durrës
Super okazioni rradhes Iphone 5s i ri gold 32gb i plastifikuar,tel qe ne tregtojme vine nga usa dhe jane me 1 vit garanci nga apple store usa,per te pare se ca tel posedojme na gjeni ne fb °iphone albania durres° flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim