Iphone 5S 16 GB

Shitet nga: arnaldo 18 Sht 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Durrës
shitet IPhone 5S 16 GB i bardh shum pak i perdorur i mbajtur gatu gjith kohes me qese dhe klluf 16 gb me kutine e vet ,kufjen +karikusen ne gjendje super m shum pakk gervishtje te vogla perdorimi
600 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim