Iphone 5

Shitet nga: Alvi 30 Sht 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Durrës
ne gjendje shum te mir pa asnji gervishme, me xham mbrojetes jo qese dhe me program jailbreku qe shkarkon gjitha programet pa lek.Punon me tgjitha kartat , esht i rregullt me gjitha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim