Iphone 5 i zi 16gb

Shitet nga: iphone 5 10 Dhj 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Durrës
Shes iphone 5 te zi ne gjendje perfekte pa as edhe shenjen me te Vogel. Gjithmon eshte mbajtur me kellef dhe mbrojtes para dhe mbrapa. Mund te nderrohet me HTC one m7 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim