Iphone 5 16GB okazion

Shitet nga: i phone 14 Jan 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Durrës
Iphone 5 16GB factory unlocked .I blere te shpresa al. Me kutin dhe aksesoret origjinal.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim