Iphone 4s

Shitet nga: Tiku 17 Dhj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Durrës
Shitet Iphone 4s , ka xhamin e ekranit te thyer , por ekrani dhe taci punon pa asnje prb , Nuk ka asnje defekt ne perdorim pervecse xhami i ekranit qe esht i thyer ( Qe te nderrohet xhami i ekranin kushton 30-40 Mij lek )
Shitet per 22.000 Leke te reja !
Te interesuarit te kontaktojn permes postes elektronike ose ne facebook : www.facebook.com/adriatikuu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim