Iphone 4s

Shitet nga: Alvi 23 Krr 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Durrës
I zi, 16 GB dhe ne gjendje te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim