Iphone 4s 16g

Shitet nga: MARIO 24 Tet 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Durrës
Ne gjendje shume te mire dhe eshte i rregullt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim