Iphone 4 black 32 GB !!

Shitet nga: eno 22 Qer 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Durrës
shes iphone 4 black 32 GB ne gjendje shume te mire pune i ardhur nga zvicra ,me qese mbrapa telefoni eshte mundesi shume e mire per ato q jane te apasionuar pas programeve , telefoni ka vetem dicka te vogel qe ne mbi 10 m largesi wifi dobsohet por eshte difekt i lire dhe behet . FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim