Iphone 4 32gb

Shitet nga: Elton 13 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Durrës
Iphone 4, 32 gb shoqerohet me karikues dhe kufie. Gjendje perfekte. Shitet 20,000 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim