Iphone 4 16 gb

Shitet nga: enes 17 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Durrës
Shitet iphone 4 16 gb ne gjendje perfekte pa asnje lloj gervishtje , i zhbllokuar fabrikisht me te gjitha kartat , telefoni ka nje problem te vogel qe butoni home screen ne mes ka raste q s funksionon pra nuk kap kur e shtyp por s esh gje serioze dhe behet direkte me shume pak lek .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim