Iphon 5

Shitet nga: Adi 07 Dhj 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes iphone 5 te bardhe dhe iphon 4s i zi pothuajse te ri te dy jan me iclaud nderroj me iphon5 unlocked plus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim