Iphon 4s iphon5

Shitet nga: Adi 21 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR   200 EUR

Komuna: Durrës
Shes iphon 4s pa asnje gervishtje me icloud dhe iphon 5 me icloud me ca gervishte te vogla shiten te 2 bashk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim