Ipad 4

Shitet nga: Mondi 28 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Durrës
Shes I pad 4. Ne gje dhe te shkelqyer pa as nje gervishtje ,me sim kart full unlock 16gb wifi ,Per me shum kontaktoni ne nr e tel 0685205563 cmimi I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim