IPhone 4S I zhbllokuar per AMC

Shitet nga: Endri 01 Qer 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

215 LEK

Komuna: Durrës
iphone I derguar nga Amerika, ben vetem per AMC me rsim. Ne cmim vjen dhe rsim. Telefoni eshte pa gervishtje, me kontaktoni ne Whatsapp ne +12816364483.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim