IPhone 4S I bardhe

Shitet nga: Endri 30 Maj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Durrës
Iphone eshte ne gjendje teper te mire dhe ne kuti, nuk ka gervishtje dhe vjen nga Amerika. Me kontaktoni ne Whatsapp +12816364483
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim