IPHONE 4 16 GB

Shitet nga: eno 06 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Durrës
shitet iphone 4 16 gb ne gjendje perfekte akoma ka qeset e fabrikes para dhe mbrapa , telefoni eshte mbajtur jashtzakonisht mire pa asnje lloj gervishtje apo defekti . Cmimi i padiskuteshem pasi eshte cilesor , pres te interesuar serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim