Htc one m7 32 gb

Shitet nga: htc one m7 13 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Durrës
Shes htc one m7 red 32 gb shum i paster me plasmas para dhe prapa + kellef origjinsl htc. Nderrim i mundshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim