HTC

Shitet nga: Aleksander Stami 08 Nën 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 LEK

Komuna: Durrës
Ne gjendje teper te mire .Sistemi android 4.1.2,hardware quad core 1.2 ghz,kamera 3 megapixel mbrapa dhe kamera para,wi-fi hotspot, wi-fi direct,bluetooth.ngjyra e zeze.ekrani 4 inch
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim