FLM "merrjep" U SHIT SAMSUNG GALAXY 2 ===== 99 E..

Shitet nga: neti 23 Dhj 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Durrës
-madhesia 4.3inxh

Ngjyra e bardhe mbrapa I zi xhami para shume I bukur.

-kamera 8 mega pikse perpara dhe 2 megapikse perpara

-internet sa te duash... 2G, 3G
-.....wi-fi shume te shpejte...802.,,,.
- aplikacione sa te duash , facebook, mansanzher. skype. viber. line youtube opera mini etj etj

-telefoni vjen bashke me FISHEN PER PC+ KARIKUSEN+ FLETEN MBROJTESE TE XHAMIT+ KUFJET + KOLLUF GOME.

kush 'NXITON' vetem 'FITON'

VETEM PER 99 EURO

TEL EAG 0685315924
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim