Blackberry z 10 2 GB RAM 16 GB MEMORJE i zi

Shitet nga: arlind 08 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Durrës
blackberry z 10 2 GB RAM 16 GB MEMORJE i zi ne gjendje shume te mire shitet ose nderrohet me galaxy s4 dhe iphon 5 5s 5c
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim