Blackberry z 10 2 GB RAM 16 GB MEMORJE i zi

Shitet nga: arlind 08 Tet 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Durrës
BlackBerry Z10 2GB RAM 16GB MEMORJE ne gjendje shume te mire i zi telefoni nderrohet me iphone 5 ose 5s dhe galaxy s4 ose s5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim