Blackberry world edition 8830

Shitet nga: klei 16 Qer 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Durrës
shitet black berry world edition 8830 ne gjendje shume te mire pa asnje gervishje ngjyre gri ,, mundesi nderrimi me cel tjeter dhe me + / - shume diference ,,, cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim